Elle Ilutuba
Vabaduse 55 | Kärdla, Hiiumaa | +372 5663 0513

Teenused meemassaaž


honey

Meemassaaži tehakse enamasti seljale. Soovi korral saab meega masseerida ka keha täies ulatuses. Meega masseerimist võib kasutada ka tselluliidiravi osana. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, mille tulemusena muutub nahk siidiseks. Meemassaaž ei sobi inimestele kes on mee vastu allergilised.

Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi- ja liigesevalude ning stressi korral. Massaaž mõjub vananevale nahale toniseerivalt ja trimmivalt.

Füüsilisel tasandil parandab meemassaaž vereringlust naha alumistes kudedes ja nende all asuvates lihastes. Meega masseerimine annab organismile vajalikke bioaktiivseid aineid, adsorbeerib toksiinid ja aitab nende organismist väljutamist.

Ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist. Nahk muutub elastseks ja siidiseks ning pinguldub. Meemassaaž stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund.

Energeetilisel tasandil toimib meega masseerimine eeskätt eeterkehale. Selle korrastamine aitab kaasa füüsilise keha tervenemisele. Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energia. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ja taastub energia vaba kulgemine.

Kestvus 60 minutit Hind 20 EUR
Broneeri aeg