Elle Ilutuba
Vabaduse 55 | Kärdla, Hiiumaa | +372 5663 0513

Teenused laavakivi massaaž


lava-stone-massage

Laavakivide tervistavat mõju nautisid juba Vana-Rooma imperaatorid ning kivimassaaž oli au sees ka indiaanlaste ja hiinlaste hulgas. Ravikivid, mida kasutatakse, on oma energia saanud tulest, päikesest ja veest.

See raviviis tugineb India terviseõpetusel. Protseduuris on ühendatud energiakeskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine poolvääriskividega. Tšakra on inimese keha energia keskus. Ta on võimeline imema endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotama inimese sees seda energiat laiali.

Kehale asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid. Nahaga kokku puutudes hakkavad need edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis vähendab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi. Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub.

Kivimassaaž toidab elujõudu nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil ja kui kõik tšakrad on tasakaalus, siis on inimene elurõõmus ja teotahteline ning teovõimeline.

Laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, mis parandab ainevahetust, aktiviseerib immuunsüsteemi ja tekitab meelerahu ja heaolutunde.

Kestvus: 90 minutit Hind: 25 EUR
Broneeri aeg