Elle Ilutuba
Vabaduse 55 | Kärdla, Hiiumaa | +372 5663 0513

Teenused reiki


reiki

Reiki energiat vahendatakse raviseansil käte pealepanekuga, mis kestab reeglina umbes tund aega. Reiki-saaja on üleni riides, tavaliselt pikali, selili mugavas asendis massaazilaual või ükskõik millisel tasasel pinnal. Lõdvestumisele aitab kaasa vaikne meloodiline taustmuusika. Alustades reiki-saaja peast, paneb tervendaja käed eri asendites kehale või keha kohale ja hoiab iga asendit mõne minuti. Seejärel palutakse patsiendil ringi keerata ja ravitakse selga.

Reiki on üks iidsemaid inimkonnale teadaolevaid tervendamismeetodeid. Reiki on spetsiifiline energia, mis aitab inimese omaenda tervendamissüsteemil täie võimsusega töötada. See aitab saavutada vitaalsust ja tasakaalu.

Reiki töötab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Reikist saadav kasu ei ole piiratud tervendamisega. Reikit võib kasutada situatsioonide parandamiseks, eesmärkide saavutamiseks, takistuste ületamiseks, võimalused on piiramatud.

Reiki tugevdab ja harmoniseerib immuunsüsteemi. Me kasutame oma elujõu energiat ning reeglina me seda ei uuenda. Kuid reiki abil on võimalik täiendada meie tühjaksammutatud energiavarusid ning sel moel tervendada keha.

Nagu ummistunud torustikku puhastavad puhastusvahendid, mida meedias reklaamitakse, nii eemaldab reiki energiatõkked, pannes liikumatu või väheliikuva energia jälle voolama. Energia suundub piirkondadesse, kus selle liikumine on miskipärast aeglustunud või takistatud, ning hakkab tasahaaval tõkkeid purustama. Järk-järgult hakkab energia taas vabalt voolama ning aitab taastada inimese sisemise tasakaalu.

Reikist võib saada järgmist kasu:
Tugevdab immuunsüsteemi.
Aitab leevendada valu.
Abistab iga teadaoleva füüsilise ja vaimse haiguse ravimisel.
Töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega.
Leevendab stressi ja aitab lõdvestuda.
Tasakaalustab ja harmoniseerib näärmete ning organite funktsioneerimist.
Puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest.
Tasakaalustab tshakraid (energiakeskusi).
Toimib hästi koos traditsioonilise meditsiiniga ning aitab kaasa selle tulemuslikkusele.
Tõstab intuitsiooni.
Toetab vaimset arengut.

Mida reiki ei ole:
Reiki ei ole meditsiinilise ravi asendaja.
Reiki ei ole ravim kõigi hädade vastu.
Reiki ei ole kultus ega veider sekt.
Reiki ei ole usk.

Kestvus: 60 minutit Hind: 20 EUR
Broneeri aeg