Elle Ilutuba
Vabaduse 55 | Kärdla, Hiiumaa | +372 5663 0513

Teenused Tai jalamassaaž


thai-foot-massage

Massaaž viiakse läbi kas istuvas või lamavas asendis. Massaaži fookus on jalalabal, säärel ja põlvel. Kuna jalamassaažis kasutatakse õlisid, salve ja kreeme, tuleb massööri kindlasti teavitada võimalikest allergiatest. Enne ja pärast tai jalamassaaži on soovitav juua üks klaas leiget vett. Peale massaaži ei ole soovitav jalgu ühe tunni jooksul pesta. Nii saab toime tõhusam.

Tai jalamassaaž on saanud mõjutusi Hiina traditsioonilisest meditsiinist ja India rahvaravist. Hiinast pärinevad refleksoloogilised jalakaardid koos pulgakestega jala punktide mõjutamiseks. Indiast on tulnud aga massaaži liuglev tehnika koos õlide ja salvide kasutamisega.

Jalalabal asuvad kõikide organite peegeldused ehk tsoonid. Tänu sellele saab jala kaudu mõjutada nii inimese psüühikat kui pea kõiki füüsilisi organeid. Tai jalamassaaž ei ole pelgalt lõõgastav vaid on vajadusel ka kui täisväärtuslik raviprotseduur. Tai jalamassaaž aitab tasakaalustada ja muuta paljude inimese organite toimet paremaks.

Nagu ummistunud torustikku puhastavad puhastusvahendid, mida meedias reklaamitakse, nii eemaldab reiki energiatõkked, pannes liikumatu või väheliikuva energia jälle voolama. Energia suundub piirkondadesse, kus selle liikumine on miskipärast aeglustunud või takistatud, ning hakkab tasahaaval tõkkeid purustama. Järk-järgult hakkab energia taas vabalt voolama ning aitab taastada inimese sisemise tasakaalu.

Tai jalamassaaži tulemusena tugevneb immuunsüsteem, paraneb vereringe, seedimine, tõhustub hingamine ning väheneb lihasjäikus ja -pinge. Vähenevad tursed, paraneb une kvaliteet, tasakaalustub psüühiline seisund ning leevendust saavad nii pea- ja seljavalud kui ka väsinud jalad.

Heade tulemuste saamiseks on soovitav jalamassaažis käia 5 – 10 korda, 1 – 2 korda nädalas.

Näidustused: väsinud jalad, tursed jalgadel, kõhukinnisus, pea ja seljavalu,rahutus, ärevus, stress, mentaalne väsimus, unetus.

Vastunäidustused: südame ja veresoonkonna haigused, kasvajad, diabeet, astma, põletikud, nahahaigused (nahalööve, põletik), lahtine haav, paindumatus, jäikus, rasedus, operatsiooni järgsed seisundid, tugev kurnatus, nõrkus, luude hõrenemine ja luumurrud, alkoholijoove, tugev söömine üks tund enne massaaži.

Kestvus: 45 minutit Hind: 20 EUR
Broneeri aeg